RADIO MUZYKA FAKTY PODRÓŻE

Czerwiec 2010
Ostatnio nie wiem, co się dzieje, bo wypadłam na chwilę z obiegu zajmujac się wyłącznie nowym małym człowiekiem. Ale wiem, że-

1. Od 19ego czerwca wracam na antenę RMF FM.
To będzie program z nowego, wspaniałego festiwalu Live, który został stworzony przez mojego radiowego kolegę Darka Maciborka. festiwal bedzie odbywał się w OŚWIĘCIMIU.

20 czerwca w RMF EXTRA - extra gość. Super Babka, świetna dusza, dobre serce, poczucie humoru i dystans do siebie.
KATARZYNA GROCHOLA będzie moim i Waszym gościem.
Zanim pójdziecie do urn- bo tuszę, że pójdziecie jako i ja idę- albo tuz po powrocie z głosowania- zapraszam do słuchania RMF FM od 10ej w niedzielę.


2.Siadam do pisania nowej książki... Czasu mam jeszcze mniej niż kiedyś, co wydawało mi się niemożliwe, ale- organizacja największym skarbem młodej mamy:) Może się uda..

3. Zaczynamy też wreszcie nagrywać materiał na wspólną plytę z moim męzem- Bartkiem Szopińskim. On komponuje, aranżuje i gra, ja piszę teksty, śpiewam i się mądrzę podczas nagrań:)

Goscie śpiewający i grajacy przewidziani- wspaniali.
Kiedy skończymy- Bóg jeden wie.
Zważywszy, że Bartek w tym czasie normalnie koncertuje ze swoim zespołem Boogie Boys, ma koncerty w Europie a także w Stanach i Kanadzie, a poza tym organizuje festiwale (Blues Expres, Boogie Woogie Festival)i trasy muzykom z Kaliforni- to nie przewidujemy szybkich postepów. ale nie prędkość tu się liczy:)

4. Bierzemy się tez z Mirkiem Gilem do płyty, która ma wyjsc przed Swietami Bozego Narodzenia. Juz najwyzszy czas.  Będą tam zebrane wszystkie najpiekniejsze piosenki swiateczne i nie tylko, w nowych, zaskakujacych aranżacjach Mirka.

Czerwiec 2010
Jesienne otwarcie jazzowego sezonu 2008..:)
Blues &boogie-woogie - dwa fortepiany, perkusja i szał!
majowe jazzowanie Gosi Koscielniak
Koncert w Krakowie w marcu 2008
Jazzowe koncerty Gosi Koscielniak w Krakowie w styczniu..
następne +

Radio Muzyka Fakty Podróże Codziennik Felietony Listy Galeria
Copyright © 2004 - 2019 Gosia Kościelniak & INTERIA.PL S.A. Wszystkie prawa zastrzeżone.